Μερίσματα για την Cellnex Telecom το 2026 (Ενημερωμένη Ημερομηνία)
Cellnex Telecom logo
Cellnex Telecom
Τιμή 26,49EUR
0,35 (1,34%)
Μερισματική απόδοση 2,88%
Αναλογία πληρωμών 16,50%
Μερισματική ανάπτυξη 0 χρόνια
ISIN ES0105066007
Χρονοδιακόπτης CLNX
Τομέας Real Estate
Βιομηχανία Real Estate Services
Ευρετήριο IBEX35
Ενημέρωση: 24 Αυγ 2026, 8:33:04 π.μ. (UTC)

Cellnex Telecom Μερίσματα

Ώρα για το επόμενο μέρισμα:
00 D
:
00 H
:
00 M
:
00 S
Επιβεβαιωμένο
Αριθμομηχανή
Μέρισμα/μετοχή Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα Ημερομηνία πληρωμής Μερισματική απόδοση
Επόμενο μέρισμα 0,37100958 € 13/1/26 15/1/26 N/A
Τελευταίο μέρισμα 0,37687 € 13/7/26 N/A N/A
Logo de Cellnex Telecom Τιμή
Cellnex Telecom Τιμή-

Cellnex Telecom Ημερολόγιο μερισμάτων

Εκδήλωση Ημέρα
Τελευταία ημερομηνία διαπραγμάτευσης 12 Ιανουαρίου 2026
Ημερομηνία λήξης 13 Ιανουαρίου 2026
Ημερομηνία καταγραφής 14 Ιανουαρίου 2026
Ημερομηνία πληρωμής 15 Ιανουαρίου 2026

*Επιβεβαίωση των στοιχείων για το μέρισμα από την εταιρεία
Πηγή: Cellnex Telecom

Cellnex Telecom Συχνές ερωτήσεις

Η Cellnex Telecom (CLNX) έχει αποφασίσει να πληρώσει μέρισμα 0,37100958 € ανά μετοχή, το οποίο αντιπροσωπεύει απόδοση 0,00%.

Η ημερομηνία 15 Ιανουαρίου 2026 έχει οριστεί από την Cellnex Telecom ως η ημέρα που θα πραγματοποιηθεί η πληρωμή των μερισμάτων 0,37100958 € ανά μετοχή στους μετόχους που τηρούν την ημερομηνία ex-dividend 13 Ιανουαρίου 2026.

Το πιο πρόσφατο μέρισμα της Cellnex Telecom ήταν στα 0,37687 € ανά μετοχή, προσφέροντας απόδοση 0,00%.

Καθώς η Cellnex Telecom δεν προσφέρει μερίσματα, δεν υπάρχει απόδοση μερισμάτων για αναφορά.

Στην τελευταία φορολογική χρήση, η Cellnex Telecom διατήρησε ένα ποσοστό διανομής μερισμάτων 16,50%, διασφαλίζοντας ότι τα κέρδη είναι αρκετά για τα μερίσματα.

Ένας χρόνος πληρωμών μερισμάτων από την Cellnex Telecom είναι ανεπαρκής για να κατατάσσονται τα μερίσματά της ως αυξανόμενα.