GFL Environmental logo
GFL Environmental
Τιμή 58,58CAD
▲ 1,06 (1,84%)
Μερισματική απόδοση 0,16%
Αναλογία πληρωμών 16,69%
Μερισματική ανάπτυξη 3 χρόνια
ISIN CA36168Q1046
Χρονοδιακόπτης GFL
Τομέας Industrials
Βιομηχανία Waste Management
Ευρετήριο TSE
Ενημέρωση: 11 Σεπ 2026, 5:23:33 μ.μ. (UTC)

GFL Environmental Μερίσματα

Ώρα για το επόμενο μέρισμα:
00 D
:
00 H
:
00 M
:
00 S
Επιβεβαιωμένο
Αριθμομηχανή
Μέρισμα/μετοχή Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα Ημερομηνία πληρωμής Μερισματική απόδοση
Επόμενο μέρισμα 0,0169 $ 14/10/26 30/10/26 0,03%
0,00%
Τελευταίο μέρισμα 0,0169 $ 13/7/26 N/A 0,03%
Επόμενο μέρισμα Αριθμομηχανή
Μέρισμα/μετοχή0,0169 $
Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα14/10/26
Ημερομηνία πληρωμής30/10/26
Μερισματική απόδοση0,03%
0,00%
Τελευταίο μέρισμα
Μέρισμα/μετοχή0,0169 $
Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα13/7/26
Ημερομηνία πληρωμήςN/A
Μερισματική απόδοση0,03%
Logo de GFL Environmental Τιμή
GFL Environmental Τιμή-

GFL Environmental Ημερολόγιο μερισμάτων

Εκδήλωση Ημέρα
Τελευταία ημερομηνία διαπραγμάτευσης 13 Οκτωβρίου 2026
Ημερομηνία λήξης 14 Οκτωβρίου 2026
Ημερομηνία καταγραφής 14 Οκτωβρίου 2026
Ημερομηνία πληρωμής 30 Οκτωβρίου 2026

*Επιβεβαίωση των στοιχείων για το μέρισμα από την εταιρεία
Πηγή: GFL Environmental
Powered by DividendPedia

GFL Environmental ιστορικό μερισμάτων

Ημερομηνία λήξηςΠοσόΠαραλλαγήΑπόδοση
20260,068 $19,05%0,12%
13/1/260,0154 $0,03%
13/4/260,0169 $0,03%
13/7/260,0169 $0,03%
14/10/260,0169 $0,03%
20250,084 $13,51%0,13%
13/1/250,014 $0,02%
14/4/250,0154 $0,02%
14/7/250,0154 $0,02%
15/10/250,0154 $0,02%
20240,074 $8,82%0,15%
16/1/240,013 $0,03%
12/4/240,014 $0,03%
15/7/240,014 $0,03%
16/10/240,014 $0,03%
20230,068 $11,48%0,15%
17/1/230,012 $0,03%
14/4/230,013 $0,03%
14/7/230,013 $0,03%
13/10/230,013 $0,03%
20220,061 $10,29%0,16%
17/1/220,011 $0,03%
14/4/220,012 $0,03%
15/7/220,012 $0,04%
14/10/220,012 $0,04%
20210,068 $65,85%0,16%
18/1/210,013 $0,03%
19/1/210,013 $0,03%
16/4/210,014 $0,03%
16/7/210,014 $0,03%
15/10/210,014 $0,03%
20200,041 $0,16%
17/4/200,014 $0,07%
17/7/200,014 $0,05%
16/10/200,013 $0,04%

GFL Environmental Ανάλυση μερισμάτων

Απόδοση πέρυσι
0,13%
0/3
Αύξηση πέρυσι
13,51%
3/3
Συνεχή έτη πληρωμής
7
0/3
Απόδοση Τελευταία 5 χρόνια
0,15%
0/3
Αύξηση τα τελευταία 5 χρόνια
15,42%
3/3
Διαδοχικά έτη αύξησης των μερισμάτων
3
0/3
Απόδοση των τελευταίων 10 ετών
0,00%
0/3
Αύξηση τα τελευταία 10 χρόνια
0,00%
0/3
Αναλογία πληρωμών
16,69%
1/3
Τελικό σκορ
7/27

GFL Environmental Συχνές ερωτήσεις

Η GFL Environmental θα ανταμείψει τους μετόχους της με μέρισμα 0,0169 $ ανά μετοχή, αντανακλώντας απόδοση 0,03%.

Η GFL Environmental έχει ορίσει την 30 Οκτωβρίου 2026 ως την ημέρα πληρωμής των μερισμάτων, όπου 0,0169 $ ανά μετοχή θα προσφερθεί σε όσους διατηρούν μετοχές μέχρι την 13 Οκτωβρίου 2026.

Η τελευταία διανομή μερισμάτων της GFL Environmental έφτασε τα 0,0169 $ ανά μετοχή, με απόδοση 0,03%.

Τα μερίσματα της GFL Environmental προγραμματίζονται να διανεμηθούν τους μήνες Οκτωβρίου, Ιουλίου, Απριλίου και Ιανουαρίου, ακολουθώντας μια τριμηνιαία συχνότητα.

Η απόδοση μερισμάτων στην GFL Environmental κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους έφτασε το 0,13%, και ο μέσος όρος των τελευταίων πέντε ετών ήταν 0,15%.

Κατά την τελευταία φορολογική χρήση, η GFL Environmental κατέγραψε ένα ποσοστό διανομής μερισμάτων 16,69%, δείχνοντας ότι τα κέρδη είναι ικανά να καλύψουν το μέρισμα.

Επί 7 χρόνια, η GFL Environmental έχει πληρώσει μερίσματα, αυξάνοντάς τα για 3 συνεχόμενα έτη. Η ανάπτυξη του μερίσματος σε σύγκριση με το προηγούμενο έτος είναι 13,51%.