Latvijas Gaze logo
Latvijas Gaze
Αναλογία πληρωμών 0,00%
Μερισματική ανάπτυξη 0 χρόνια
ISIN LV0000100899
Χρονοδιακόπτης GZE1R
Τομέας
Βιομηχανία
Ευρετήριο OMXRGI
Ενημέρωση: (UTC)

Η Latvijas Gaze δεν διαπραγματεύεται πλέον στο χρηματιστήριο. Αυτή η σελίδα διατηρεί το ιστορικό μερισμάτων της.

Latvijas Gaze Μερίσματα

Ώρα για το επόμενο μέρισμα:
00 D
:
00 H
:
00 M
:
00 S
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμομηχανή
Μέρισμα/μετοχή Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα Ημερομηνία πληρωμής Μερισματική απόδοση
Επόμενο μέρισμα N/A N/A N/A N/A
Τελευταίο μέρισμα 2,75 € 10/8/23 23/8/23 N/A
Επόμενο μέρισμα Αριθμομηχανή
Μέρισμα/μετοχήN/A
Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμαN/A
Ημερομηνία πληρωμήςN/A
Μερισματική απόδοσηN/A
Τελευταίο μέρισμα
Μέρισμα/μετοχή2,75 €
Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα10/8/23
Ημερομηνία πληρωμής23/8/23
Μερισματική απόδοσηN/A
Logo de Latvijas Gaze Τιμή
Latvijas Gaze Τιμή-
Powered by DividendPedia

Latvijas Gaze ιστορικό μερισμάτων

Ημερομηνία λήξηςΠοσόΠαραλλαγήΑπόδοση
20230,51 €35,66%4,74%
4/7/230,51 €4,74%
10/8/232,75 €0,00%
20220,37594 €39,24%4,19%
8/7/220,37593985 €4,19%
20210,27 €38,64%2,45%
8/7/210,27 €2,45%
20200,44 €20,00%4,40%
8/7/200,44 €4,40%
20190,55 €5,17%5,45%
3/7/190,55 €5,45%
20180,58 €78,44%5,55%
2/7/180,45 €4,25%
16/10/180,13 €1,26%
20172,69 €253,95%29,50%
4/1/170,88 €10,99%
30/6/170,93 €10,16%
30/11/170,88 €8,63%
20160,76 €5,56%7,71%
14/7/160,76 €7,71%
20150,72 €42,29%7,81%
16/7/150,72 €7,81%
20140,506 €1,20%5,14%
16/7/140,506 €5,14%
20130,5 €16,67%7,73%
18/7/130,5 €7,73%
20120,6 €20,00%10,91%
18/7/120,6 €10,91%
20110,5 €25,00%8,07%
13/7/110,5 €8,07%
20100,4 €5,26%7,31%
14/7/100,4 €7,31%
20090,38 €24,00%9,48%
17/7/090,38 €9,48%
20080,5 €66,67%7,30%
16/7/080,5 €7,30%
20070,3 €14,29%3,80%
7/12/070,3 €3,80%
20060,35 €16,67%3,48%
13/7/060,35 €3,48%
20050,3 €20,00%3,80%
18/7/050,3 €3,80%
20040,25 €25,00%4,50%
12/7/040,25 €4,50%
20030,2 €17,65%3,57%
11/7/030,2 €3,57%
20020,17 €30,77%3,06%
17/7/020,17 €3,06%
20010,13 €8,33%3,32%
27/6/010,13 €3,32%
20000,12 €5,15%
17/7/000,12 €5,15%

Latvijas Gaze Ανάλυση μερισμάτων

Απόδοση πέρυσι
0,00%
0/3
Αύξηση πέρυσι
0,00%
0/3
Συνεχή έτη πληρωμής
0
0/3
Απόδοση Τελευταία 5 χρόνια
0,00%
0/3
Αύξηση τα τελευταία 5 χρόνια
0,00%
0/3
Διαδοχικά έτη αύξησης των μερισμάτων
0
0/3
Απόδοση των τελευταίων 10 ετών
0,00%
0/3
Αύξηση τα τελευταία 10 χρόνια
0,00%
0/3
Αναλογία πληρωμών
0,00%
0/3
Τελικό σκορ
0/27

Latvijas Gaze Συχνές ερωτήσεις

Οι μέτοχοι της Latvijas Gaze δεν λαμβάνουν μερίσματα, καθώς η εταιρεία επανεπενδύει τα κέρδη της για να βελτιώσει και να επεκτείνει τις λειτουργίες της.

Η Latvijas Gaze δεν έχει προγραμματίσει ημερομηνία για τη διανομή μερισμάτων το 2026.

Το τελευταίο μέρισμα της Latvijas Gaze, που είχε απόδοση 0,00%, ήταν 2,75 € ανά μετοχή και καταβλήθηκε τις 23 Αυγούστου 2023.

Δεν υπάρχει ένας αριθμός απόδοσης μερισμάτων για την Latvijas Gaze, καθώς η εταιρεία δεν διανέμει μερίσματα.

Ο λόγος διανομής μερισμάτων της Latvijas Gaze στην τελευταία φορολογική περίοδο ήταν 0,00%, αντανακλώντας την μη διανομή μερισμάτων.

Latvijas Gaze πληρώνει μερίσματα μόνο για ένα χρόνο, επομένως δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι έχει αυξανόμενο μέρισμα.