Topaz Energy logo
Topaz Energy
Τιμή 30,79CAD
▲ -0,42 (-1,35%)
Μερισματική απόδοση 4,55%
Αναλογία πληρωμών 147,31%
Μερισματική ανάπτυξη 5 χρόνια
ISIN CA89055A2039
Χρονοδιακόπτης TPZ
Τομέας Energy
Βιομηχανία Oil & Gas Midstream
Ευρετήριο TSE
Ενημέρωση: 11 Σεπ 2026, 8:00:00 μ.μ. (UTC)

Topaz Energy Μερίσματα

Ώρα για το επόμενο μέρισμα:
Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη
Μέρισμα/μετοχή Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα Ημερομηνία πληρωμής Μερισματική απόδοση
Επόμενο μέρισμα N/A N/A N/A N/A
Τελευταίο μέρισμα 0,35 $ 15/9/26 29/9/26 1,11%
Επόμενο μέρισμα Αριθμομηχανή
Μέρισμα/μετοχήN/A
Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμαN/A
Ημερομηνία πληρωμήςN/A
Μερισματική απόδοσηN/A
Τελευταίο μέρισμα
Μέρισμα/μετοχή0,35 $
Ημερομηνία εξόδου από το μέρισμα15/9/26
Ημερομηνία πληρωμής29/9/26
Μερισματική απόδοση1,11%
Logo de Topaz Energy Τιμή
Topaz Energy Τιμή-

Topaz Energy Ημερολόγιο μερισμάτων

Εκδήλωση Ημέρα
Τελευταία ημερομηνία διαπραγμάτευσης 14 Σεπτεμβρίου 2026
Ημερομηνία λήξης 15 Σεπτεμβρίου 2026
Ημερομηνία καταγραφής 15 Σεπτεμβρίου 2026
Ημερομηνία πληρωμής 29 Σεπτεμβρίου 2026

*Επιβεβαίωση των στοιχείων για το μέρισμα από την εταιρεία
Πηγή: Topaz Energy
Powered by DividendPedia

Topaz Energy ιστορικό μερισμάτων

Ημερομηνία λήξηςΠοσόΠαραλλαγήΑπόδοση
20260,69 $48,89%2,20%
13/3/260,34 $1,08%
15/6/260,35 $1,12%
15/9/260,35 $1,11%
20251,35 $3,85%5,26%
14/3/250,33 $1,41%
13/6/250,34 $1,28%
15/9/250,34 $1,35%
15/12/250,34 $1,23%
20241,3 $6,56%5,39%
14/3/240,32 $1,47%
14/6/240,32 $1,42%
13/9/240,33 $1,31%
13/12/240,33 $1,22%
20231,22 $10,91%6,09%
14/3/230,3 $1,59%
14/6/230,3 $1,45%
14/9/230,31 $1,40%
14/12/230,31 $1,67%
20221,1 $29,41%5,23%
14/3/220,26 $1,33%
14/6/220,26 $1,18%
14/9/220,28 $1,30%
14/12/220,3 $1,42%
20210,85 $325,00%5,36%
12/3/210,2 $1,40%
14/6/210,2 $1,23%
14/9/210,21 $1,32%
14/12/210,24 $1,42%
20200,2 $1,46%
14/12/200,2 $1,46%

Topaz Energy Ανάλυση μερισμάτων

Απόδοση πέρυσι
5,26%
2/3
Αύξηση πέρυσι
3,85%
1/3
Συνεχή έτη πληρωμής
7
0/3
Απόδοση Τελευταία 5 χρόνια
5,47%
3/3
Αύξηση τα τελευταία 5 χρόνια
46,51%
3/3
Διαδοχικά έτη αύξησης των μερισμάτων
5
1/3
Απόδοση των τελευταίων 10 ετών
0,00%
0/3
Αύξηση τα τελευταία 10 χρόνια
0,00%
0/3
Αναλογία πληρωμών
245,22%
0/3
Τελικό σκορ
10/27

Topaz Energy Συχνές ερωτήσεις

Η Topaz Energy δεν έχει ανακοινώσει ακόμη το επόμενο μέρισμά της. Το πιο πρόσφατο μέρισμα ήταν 0,35 $ ανά μετοχή.

Η Topaz Energy δεν έχει ανακοινώσει ακόμη την επόμενη ημερομηνία πληρωμής. Το πιο πρόσφατο μέρισμα καταβλήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026 στους μετόχους που κατείχαν τις μετοχές πριν από τις 15 Σεπτεμβρίου 2026.

Το πιο πρόσφατο μέρισμα της Topaz Energy ήταν 0,35 $ ανά μετοχή και καταβλήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2026.

Η Topaz Energy διατηρεί ένα τριμηνιαίο ημερολόγιο μερισμάτων, πληρώνοντας τους μήνες Δεκεμβρίου, Σεπτεμβρίου, Ιουνίου και Μαρτίου.

Το τελευταίο έτος, η Topaz Energy είχε απόδοση μερισμάτων 5,26%, και τα τελευταία πέντε χρόνια, ο μέσος όρος απόδοσης ήταν 5,47%.

Καθώς ο λόγος διανομής κερδών της Topaz Energy φτάνει το 245,22%, υπερβαίνοντας το 100%, αυτό σηματοδοτεί μια πιθανώς μη βιώσιμη πολιτική μερισμάτων.

Η Topaz Energy, μετά από 7 χρόνια πληρωμών μερισμάτων, έχει αυξήσει το μέρισμα για 5 συνεχόμενα έτη. Η αύξηση του μερίσματος σε σχέση με το προηγούμενο έτος ήταν 3,85%, με μέση αύξηση 46,51% τα τελευταία 5 χρόνια.