Utbytte for ENCE Energía y Celulosa i 2026 (Oppdatert Dato)
ENCE Energía y Celulosa logo
ENCE Energía y Celulosa
Pris 2,58EUR
−0,00 (−0,15%)
Utbytteavkastning 0,00%
Utbetalingsforhold 0,00%
Utbyttevekst 0 år
ISIN-KODE ES0130625512
Ticker ENC
Sektor Basic Materials
Industri Paper & Paper Products
Indeks IBEX Medium
Oppdatert: Aug 14, 2026, 3:35:08 PM (UTC)

ENCE Energía y Celulosa Utbytte

Tid for neste utbytte:
00 D
:
00 H
:
00 M
:
00 S
Bekreftet
Kalkulator
Utbytte/aksjebeløp Dato for utbetaling av utbytte Betalingsdato Utbytteavkastning
Neste utbytte 0,033 € 05.11.2024 07.11.2024 N/A
Siste utbytte 0,033 € 05.11.2024 N/A N/A

ENCE Energía y Celulosa Utbyttekalender

Arrangement Dag
Siste handelsdato 4. november 2024
Ex-dato 5. november 2024
Registreringsdato 6. november 2024
Forfallsdato 7. november 2024

*Utbytteopplysninger bekreftet av selskapet

ENCE Energía y Celulosa FAQ

Det er bekreftet at ENCE Energía y Celulosa vil betale et utbytte på 0,033 € per aksje, med en avkastning på 0,00%.

ENCE Energía y Celulosa har erklært at utbetalingen av utbytte på 0,033 € per aksje vil skje på 7. november 2024 til aksjonærer som eier aksjer før 5. november 2024.

Siste utbyttefordeling fra ENCE Energía y Celulosa nådde 0,033 € per aksje, med et utbytte på 0,00%.

Utbytterendement gjelder ikke for ENCE Energía y Celulosa, siden det ikke foretas utbyttebetalinger.

Utbytteandelen til ENCE Energía y Celulosa i det siste regnskapsåret var 0,00%, noe som reflekterer mangelen på utbytteutdeling.

Utbetalinghistorikken til ENCE Energía y Celulosa, begrenset til kun ett år, gir ikke nok informasjon til å vurdere om utbyttene deres øker.