Northland Power logo
Northland Power
Cena 22,00CAD
▲ -0,01 (-0,05%)
Stopa dywidendy 3,27%
Współczynnik wypłaty 121,21%
Wzrost dywidendy 0 lat
ISIN CA6665111002
Ticker NPI
Sektor Utilities
Przemysł Utilities - Renewable
Indeks TSE
Aktualizacja: 28 wrz 2026, 20:00:00 (UTC)

Northland Power Dywidendy

Czas na kolejną dywidendę:
Jeszcze nie ogłoszono
Kwota dywidendy/akcji Data ustalenia prawa do dywidendy Data płatności Stopa dywidendy
Następna dywidenda NIE DOTYCZY NIE DOTYCZY NIE DOTYCZY NIE DOTYCZY
Ostatnia dywidenda 0,06 $ 29.09.2026 15.10.2026 0,27%
Następna dywidenda Kalkulator
Kwota dywidendy/akcjiNIE DOTYCZY
Data ustalenia prawa do dywidendyNIE DOTYCZY
Data płatnościNIE DOTYCZY
Stopa dywidendyNIE DOTYCZY
Ostatnia dywidenda
Kwota dywidendy/akcji0,06 $
Data ustalenia prawa do dywidendy29.09.2026
Data płatności15.10.2026
Stopa dywidendy0,27%
Logo de Northland Power Cena
Northland Power Cena-

Northland Power Kalendarz dywidend

Wydarzenie Dzień
Data ostatniej transakcji 28 września 2026
Data zakończenia 29 września 2026
Data zapisu 29 września 2026
Data płatności 15 października 2026

*Dane dotyczące dywidendy potwierdzone przez spółkę
Źródło: Northland Power
Powered by DividendPedia

Northland Power historia dywidend

Data wygaśnięciaKwotaOdmianaZysk z dywizji
20260,48 $58,62%2,18%
30.01.20260,06 $0,32%
27.02.20260,06 $0,27%
31.03.20260,06 $0,26%
30.04.20260,06 $0,26%
29.05.20260,06 $0,26%
30.06.20260,06 $0,27%
31.07.20260,06 $0,27%
31.08.20260,06 $0,29%
29.09.20260,06 $0,27%
20251,16 $3,33%5,66%
31.01.20250,1 $0,59%
28.02.20250,1 $0,50%
31.03.20250,1 $0,51%
30.04.20250,1 $0,53%
30.05.20250,1 $0,49%
30.06.20250,1 $0,47%
31.07.20250,1 $0,44%
29.08.20250,1 $0,45%
29.09.20250,1 $0,43%
31.10.20250,1 $0,39%
28.11.20250,1 $0,58%
31.12.20250,06 $0,34%
20241,2 $0,00%5,45%
30.01.20240,1 $0,40%
28.02.20240,1 $0,43%
27.03.20240,1 $0,45%
29.04.20240,1 $0,49%
31.05.20240,1 $0,43%
28.06.20240,1 $0,43%
31.07.20240,1 $0,43%
30.08.20240,1 $0,48%
27.09.20240,1 $0,43%
31.10.20240,1 $0,47%
29.11.20240,1 $0,49%
31.12.20240,1 $0,56%
20231,2 $0,00%4,34%
30.01.20230,1 $0,28%
27.02.20230,1 $0,30%
30.03.20230,1 $0,30%
27.04.20230,1 $0,30%
30.05.20230,1 $0,34%
29.06.20230,1 $0,37%
28.07.20230,1 $0,39%
30.08.20230,1 $0,39%
28.09.20230,1 $0,45%
30.10.20230,1 $0,50%
29.11.20230,1 $0,46%
28.12.20230,1 $0,41%
20221,2 $0,00%3,04%
28.01.20220,1 $0,28%
25.02.20220,1 $0,26%
30.03.20220,1 $0,24%
28.04.20220,1 $0,25%
30.05.20220,1 $0,26%
29.06.20220,1 $0,26%
28.07.20220,1 $0,24%
30.08.20220,1 $0,22%
28.09.20220,1 $0,24%
28.10.20220,1 $0,25%
29.11.20220,1 $0,27%
29.12.20220,1 $0,27%
20211,2 $0,00%2,87%
28.01.20210,1 $0,21%
25.02.20210,1 $0,24%
30.03.20210,1 $0,22%
29.04.20210,1 $0,23%
28.05.20210,1 $0,25%
29.06.20210,1 $0,24%
29.07.20210,1 $0,23%
30.08.20210,1 $0,24%
28.09.20210,1 $0,25%
28.10.20210,1 $0,25%
29.11.20210,1 $0,26%
30.12.20210,1 $0,26%
20201,2 $0,00%3,34%
30.01.20200,1 $0,34%
27.02.20200,1 $0,33%
30.03.20200,1 $0,37%
29.04.20200,1 $0,33%
28.05.20200,1 $0,32%
29.06.20200,1 $0,30%
30.07.20200,1 $0,28%
28.08.20200,1 $0,27%
29.09.20200,1 $0,25%
29.10.20200,1 $0,23%
27.11.20200,1 $0,22%
30.12.20200,1 $0,22%
20191,2 $0,00%4,75%
30.01.20190,1 $0,42%
27.02.20190,1 $0,40%
28.03.20190,1 $0,42%
29.04.20190,1 $0,42%
30.05.20190,1 $0,40%
27.06.20190,1 $0,39%
30.07.20190,1 $0,39%
29.08.20190,1 $0,40%
27.09.20190,1 $0,40%
30.10.20190,1 $0,39%
28.11.20190,1 $0,36%
30.12.20190,1 $0,36%
20181,2 $10,09%5,31%
30.01.20180,1 $0,44%
27.02.20180,1 $0,45%
28.03.20180,1 $0,44%
27.04.20180,1 $0,43%
30.05.20180,1 $0,41%
28.06.20180,1 $0,41%
30.07.20180,1 $0,42%
30.08.20180,1 $0,45%
27.09.20180,1 $0,46%
30.10.20180,1 $0,50%
29.11.20180,1 $0,45%
28.12.20180,1 $0,46%
20171,09 $0,93%4,58%
27.01.20170,09 $0,38%
24.02.20170,09 $0,37%
29.03.20170,09 $0,36%
26.04.20170,09 $0,38%
29.05.20170,09 $0,38%
28.06.20170,09 $0,39%
27.07.20170,09 $0,39%
29.08.20170,09 $0,38%
28.09.20170,09 $0,39%
30.10.20170,09 $0,37%
29.11.20170,09 $0,38%
28.12.20170,1 $0,43%
20161,08 $0,00%4,90%
27.01.20160,09 $0,48%
25.02.20160,09 $0,48%
29.03.20160,09 $0,43%
27.04.20160,09 $0,42%
27.05.20160,09 $0,41%
28.06.20160,09 $0,41%
27.07.20160,09 $0,37%
29.08.20160,09 $0,37%
28.09.20160,09 $0,38%
27.10.20160,09 $0,37%
28.11.20160,09 $0,42%
28.12.20160,09 $0,39%
20151,08 $0,00%6,32%
28.01.20150,09 $0,53%
25.02.20150,09 $0,53%
27.03.20150,09 $0,52%
28.04.20150,09 $0,51%
27.05.20150,09 $0,54%
26.06.20150,09 $0,56%
29.07.20150,09 $0,57%
27.08.20150,09 $0,54%
28.09.20150,09 $0,53%
28.10.20150,09 $0,53%
26.11.20150,09 $0,50%
29.12.20150,09 $0,47%
20141,08 $9,09%6,33%
29.01.20140,09 $0,56%
26.02.20140,09 $0,55%
27.03.20140,09 $0,53%
28.04.20140,09 $0,52%
28.05.20140,09 $0,50%
26.06.20140,09 $0,49%
29.07.20140,09 $0,51%
27.08.20140,09 $0,50%
26.09.20140,09 $0,53%
29.10.20140,09 $0,54%
26.11.20140,09 $0,53%
29.12.20140,09 $0,59%
20130,99 $8,33%5,67%
29.01.20130,09 $0,46%
26.02.20130,09 $0,47%
26.03.20130,09 $0,49%
26.04.20130,09 $0,48%
29.05.20130,09 $0,48%
26.06.20130,09 $0,53%
29.07.20130,09 $0,53%
26.09.20130,09 $0,58%
29.10.20130,09 $0,54%
27.11.20130,09 $0,57%
27.12.20130,09 $0,59%
20121,08 $0,00%5,98%
27.01.20120,09 $0,54%
27.02.20120,09 $0,52%
28.03.20120,09 $0,53%
26.04.20120,09 $0,51%
29.05.20120,09 $0,50%
27.06.20120,09 $0,51%
27.07.20120,09 $0,48%
29.08.20120,09 $0,49%
26.09.20120,09 $0,48%
29.10.20120,09 $0,47%
28.11.20120,09 $0,48%
27.12.20120,09 $0,49%
20111,08 $0,00%6,66%
27.01.20110,09 $0,57%
24.02.20110,09 $0,58%
29.03.20110,09 $0,56%
27.04.20110,09 $0,56%
27.05.20110,09 $0,54%
28.06.20110,09 $0,57%
27.07.20110,09 $0,55%
29.08.20110,09 $0,58%
28.09.20110,09 $0,56%
27.10.20110,09 $0,56%
28.11.20110,09 $0,54%
28.12.20110,09 $0,50%
20101,08 $0,00%7,58%
27.01.20100,09 $0,74%
24.02.20100,09 $0,68%
29.03.20100,09 $0,68%
28.04.20100,09 $0,65%
27.05.20100,09 $0,69%
28.06.20100,09 $0,65%
28.07.20100,09 $0,63%
27.08.20100,09 $0,62%
28.09.20100,09 $0,59%
27.10.20100,09 $0,56%
26.11.20100,09 $0,57%
29.12.20100,09 $0,58%
20091,08 $3,57%10,37%
28.01.20090,09 $0,81%
25.02.20090,09 $0,94%
27.03.20090,09 $0,85%
28.04.20090,09 $0,94%
27.05.20090,09 $0,93%
26.06.20090,09 $0,95%
29.07.20090,09 $0,85%
27.08.20090,09 $0,87%
28.09.20090,09 $0,86%
28.10.20090,09 $0,84%
26.11.20090,09 $0,82%
29.12.20090,09 $0,76%
20081,12 $3,70%9,14%
29.01.20080,09 $0,75%
27.02.20080,09 $0,69%
27.03.20080,09 $0,71%
28.04.20080,09 $0,69%
28.05.20080,09 $0,71%
26.06.20080,09 $0,67%
29.07.20080,09 $0,74%
27.08.20080,09 $0,71%
26.09.20080,09 $0,75%
29.10.20080,09 $0,80%
26.11.20080,09 $0,86%
29.12.20080,13 $1,11%
20071,08 $18,94%8,30%
29.01.20070,09 $0,64%
26.02.20070,09 $0,69%
28.03.20070,09 $0,73%
26.04.20070,09 $0,64%
29.05.20070,09 $0,64%
27.06.20070,09 $0,69%
27.07.20070,09 $0,68%
29.08.20070,09 $0,73%
26.09.20070,09 $0,71%
29.10.20070,09 $0,69%
28.11.20070,09 $0,73%
27.12.20070,09 $0,74%
20060,908 $13,61%6,26%
27.01.20060,088 $0,57%
24.02.20060,088 $0,54%
29.03.20060,088 $0,60%
26.04.20060,088 $0,62%
27.07.20060,088 $0,61%
29.08.20060,09 $0,62%
27.09.20060,09 $0,60%
27.10.20060,09 $0,59%
28.11.20060,09 $0,75%
27.12.20060,108 $0,81%
20051,051 $65,04%7,50%
27.01.20050,083 $0,59%
24.02.20050,085 $0,59%
29.03.20050,085 $0,69%
27.04.20050,085 $0,63%
27.05.20050,085 $0,59%
28.06.20050,085 $0,59%
27.07.20050,085 $0,60%
29.08.20050,085 $0,57%
28.09.20050,085 $0,61%
27.10.20050,085 $0,69%
28.11.20050,088 $0,58%
28.12.20050,115 $0,78%
20043,006 $308,98%24,64%
28.01.20040,248 $2,04%
25.02.20040,248 $1,91%
29.03.20040,248 $1,88%
28.04.20040,248 $2,19%
27.05.20040,248 $2,18%
28.06.20040,248 $2,18%
28.07.20040,248 $2,20%
27.08.20040,248 $2,19%
28.09.20040,248 $2,15%
27.10.20040,248 $1,92%
26.11.20040,248 $1,92%
29.12.20040,278 $1,99%
20030,735 $6,28%
29.10.20030,245 $2,11%
26.11.20030,245 $2,10%
29.12.20030,245 $2,07%

Northland Power Analiza dywidendy

Wydajność w ubiegłym roku
5,66%
2/3
Wzrost w ubiegłym roku
-3,33%
0/3
Lata z rzędu płacąc
24
1/3
Wydajność Ostatnie 5 lat
4,27%
3/3
Wzrost w ciągu ostatnich 5 lat
-0,68%
0/3
Kolejne lata rosnących dywidend
0
0/3
Wydajność w ciągu ostatnich 10 lat
4,42%
3/3
Wzrost w ciągu ostatnich 10 lat
0,72%
1/3
Współczynnik wypłaty
116,50%
0/3
Wynik końcowy
10/27

Northland Power FAQ

Northland Power nie ogłosiła jeszcze kolejnej dywidendy. Ostatnia dywidenda wyniosła 0,06 $ na akcję.

Northland Power nie ogłosiła jeszcze kolejnego terminu wypłaty. Ostatnia dywidenda została wypłacona 15 października 2026 akcjonariuszom, którzy posiadali akcje przed 29 września 2026.

Ostatnia dywidenda Northland Power wyniosła 0,06 $ na akcję i została wypłacona 15 października 2026.

Northland Power dokonuje wypłaty dywidend swoim akcjonariuszom co miesiąc.

W ostatnim roku rentowność dywidendy Northland Power (NPI) wyniosła 5,66%, ze średnią 4,27% za ostatnie 5 lat i 4,42% za ostatnie 10 lat.

Wskaźnik dystrybucji (116,50%) Northland Power przekracza 100%, co oznacza, że nie jest to zrównoważone w długim okresie.

Northland Power nie zarejestrował ostatnio wzrostu w swoich wypłatach dywidend.