Regis Resources logo
Regis Resources
Cena 7,72AUD
▲ -0,23 (-2,89%)
Stopa dywidendy 3,89%
Współczynnik wypłaty 21,29%
Wzrost dywidendy 0 lat
ISIN AU000000RRL8
Ticker RRL
Sektor Basic Materials
Przemysł Gold
Indeks S&P/ASX 200
Aktualizacja: 11 wrz 2026, 06:13:46 (UTC)

Regis Resources Dywidendy

Czas na kolejną dywidendę:
Jeszcze nie ogłoszono
Kwota dywidendy/akcji Data ustalenia prawa do dywidendy Data płatności Stopa dywidendy
Następna dywidenda NIE DOTYCZY NIE DOTYCZY NIE DOTYCZY NIE DOTYCZY
Ostatnia dywidenda 0,15 $ 10.09.2026 07.10.2026 1,89%
Następna dywidenda Kalkulator
Kwota dywidendy/akcjiNIE DOTYCZY
Data ustalenia prawa do dywidendyNIE DOTYCZY
Data płatnościNIE DOTYCZY
Stopa dywidendyNIE DOTYCZY
Ostatnia dywidenda
Kwota dywidendy/akcji0,15 $
Data ustalenia prawa do dywidendy10.09.2026
Data płatności07.10.2026
Stopa dywidendy1,89%
Logo de Regis Resources Cena
Regis Resources Cena-

Regis Resources Kalendarz dywidend

Wydarzenie Dzień
Data ostatniej transakcji 9 września 2026
Data zakończenia 10 września 2026
Data zapisu 11 września 2026
Data płatności 7 października 2026

*Dane dotyczące dywidendy potwierdzone przez spółkę
Źródło: Regis Resources
Powered by DividendPedia

Regis Resources historia dywidend

Data wygaśnięciaKwotaOdmianaZysk z dywizji
20260,35 $600,00%4,41%
12.03.20260,15 $1,95%
10.09.20260,05 $0,63%
10.09.20260,15 $1,89%
20250,05 $150,00%0,97%
10.09.20250,05 $0,97%
20220,02 $70,82%1,28%
11.10.20220,02 $1,28%
12.10.20220,02 $1,28%
20210,068546 $55,54%2,71%
09.03.20210,038546 $1,32%
13.09.20210,03 $1,40%
20200,154186 $0,00%3,63%
01.03.20200,077093 $2,13%
25.09.20200,077093 $1,58%
20190,154186 $0,00%3,05%
11.03.20190,077093 $1,49%
30.08.20190,077093 $1,56%
20180,154186 $6,67%3,80%
07.03.20180,077093 $1,79%
12.09.20180,077093 $2,03%
20170,144549 $15,39%4,29%
06.03.20170,067456 $2,30%
12.09.20170,077093 $2,02%
20160,125275 $116,66%4,11%
27.01.20160,038546 $1,65%
23.08.20160,086729 $2,30%
20150,05782 $60,00%3,45%
28.09.20150,05782 $3,45%
20130,144549 $3,89%
07.10.20130,144549 $3,89%

Regis Resources Analiza dywidendy

Wydajność w ubiegłym roku
0,97%
2/3
Wzrost w ubiegłym roku
0,00%
0/3
Lata z rzędu płacąc
2
0/3
Wydajność Ostatnie 5 lat
1,66%
1/3
Wzrost w ciągu ostatnich 5 lat
-20,17%
0/3
Kolejne lata rosnących dywidend
0
0/3
Wydajność w ciągu ostatnich 10 lat
2,98%
2/3
Wzrost w ciągu ostatnich 10 lat
-1,44%
0/3
Współczynnik wypłaty
7,79%
0/3
Wynik końcowy
5/27

Regis Resources FAQ

Regis Resources nie ogłosiła jeszcze kolejnej dywidendy. Ostatnia dywidenda wyniosła 0,15 $ na akcję.

Regis Resources nie ogłosiła jeszcze kolejnego terminu wypłaty. Ostatnia dywidenda została wypłacona 7 października 2026 akcjonariuszom, którzy posiadali akcje przed 10 września 2026.

Ostatnia dywidenda Regis Resources wyniosła 0,15 $ na akcję i została wypłacona 7 października 2026.

Regis Resources zapewnia swoim akcjonariuszom dywidendę w miesiącu września, przestrzegając rocznego kalendarza.

Rentowność dywidendy Regis Resources (RRL) w ostatnim roku wyniosła 0,97%, ze średnią 1,66% za ostatnie 5 lat i 2,98% za ostatnie 10 lat.

Wskaźnik wypłaty dywidendy Regis Resources w ostatnim roku podatkowym osiągnął 7,79%, co świadczy o tym, że zyski pozwalają na wypłatę dywidendy.

W tej chwili Regis Resources nie prezentuje tendencji wzrostowej w swojej dywidendzie.