INVL Baltic Real Estate logo
INVL Baltic Real Estate
Fiyat 3,04EUR
▲ 0,00 (0,00%)
Temettü Verimi 2,96%
Ödeme Oranı 42,86%
Temettü Büyümesi 0 yıl
ISIN LT0000127151
Ticker INR1L
Sektör Real Estate
Endüstri Real Estate Services
Dizin OMXVGI
Güncellendi: 11 Eyl 2026 11:25:13 (UTC)

INVL Baltic Real Estate Temettüler

Bir sonraki temettü zamanı:
Henüz açıklanmadı
Temettü/hisse tutarı Son Temettü Tarihi Ödeme Tarihi Temettü Verimi
Sonraki Temettü N/A N/A N/A N/A
Son Temettü 0,09 € 8.05.2026 22.05.2026 2,78%
Sonraki Temettü Hesap Makinesi
Temettü/hisse tutarıN/A
Son Temettü TarihiN/A
Ödeme TarihiN/A
Temettü VerimiN/A
Son Temettü
Temettü/hisse tutarı0,09 €
Son Temettü Tarihi8.05.2026
Ödeme Tarihi22.05.2026
Temettü Verimi2,78%
Logo de INVL Baltic Real Estate Fiyat
INVL Baltic Real Estate Fiyat-

INVL Baltic Real Estate Temettü Takvimi

Etkinlik Gün
Son işlem tarihi 7 Mayıs 2026
Eski tarih 8 Mayıs 2026
Kayıt tarihi 11 Mayıs 2026
Ödeme tarihi 22 Mayıs 2026

*Temettü verileri şirket tarafından teyit edildi
Kaynak: INVL Baltic Real Estate
Tarafından desteklenmektedir DividendPedia

INVL Baltic Real Estate temettü geçmişi

Eski TarihMiktarVaryasyonBöl. Verim
20260,09 €0,00%2,78%
8.05.20260,09 €2,78%
20250,09 €0,00%3,33%
14.05.20250,09 €3,33%
20240,09 €0,00%4,41%
14.05.20240,09 €4,41%
20230,09 €25,00%4,02%
2.05.20230,09 €4,02%
20220,12 €0,00%5,26%
26.04.20220,12 €5,26%
20210,12 €7,69%5,31%
12.05.20210,12 €5,31%
20190,13 €50,00%5,33%
10.05.20190,13 €5,33%
20180,26 €333,33%12,34%
12.01.20180,13 €6,65%
9.04.20180,13 €5,75%
20160,06 €2,96%
10.05.20160,06 €2,96%

INVL Baltic Real Estate Temettü Analizi

Geçen yılki verim
3,33%
0/3
Geçen yılki büyüme
0,00%
0/3
Yıllarca üst üste ödeme
6
0/3
Verim Son 5 yıl
4,47%
3/3
Son 5 yıldaki büyüme
0,00%
0/3
Üst üste artan temettü yılları
0
0/3
Son 10 yılın getirisi
5,37%
3/3
Son 10 yıldaki büyüme
0,00%
0/3
Ödeme Oranı
42,86%
3/3
Final Skoru
9/27

INVL Baltic Real Estate SSS

INVL Baltic Real Estate bir sonraki temettüsünü henüz açıklamadı. En son temettüsü hisse başına 0,09 € oldu.

INVL Baltic Real Estate bir sonraki ödeme tarihini henüz açıklamadı. En son temettü, 8 Mayıs 2026 tarihinden önce hisseye sahip olan hissedarlara 22 Mayıs 2026 tarihinde ödendi.

INVL Baltic Real Estate şirketinin en son temettüsü hisse başına 0,09 € oldu ve 22 Mayıs 2026 tarihinde ödendi.

INVL Baltic Real Estate yatırımcıları, Mayıs ayında yıllık temettülerini bekleyebilirler.

INVL Baltic Real Estate (INR1L)’ın geçen yılki temettü getirisi 3,33% oldu, son 5 yılın ortalama getirisi 4,47% ve son 10 yılın ortalama getirisi 5,37%.

Geçen mali yıl için, INVL Baltic Real Estate 42,86% ödeme oranı bildirdi, bu da karların temettü ödemesi için yeterli olduğunu gösteriyor.

Şu anda INVL Baltic Real Estate temettülerini artırmıyor.