Auckland International Airport logo
Auckland International Airport
Ціна 6,71AUD
▲ 0,04 (0,60%)
Дивідендна дохідність 1,65%
Коефіцієнт виплат 68,47%
Зростання дивідендів 0 років
ISIN NZAIAE0002S6
Тикер AIA
Сектор Industrials
Промисловість Airports & Air Services
Індекс S&P/ASX 200
Оновлено: 15 вер. 2026 р., 04:00:50 (UTC)

Auckland International Airport Дивіденди

Час для наступного дивіденду:
Ще не оголошено
Розмір дивідендів/акцій Колишня дата виплати дивідендів Дата платежу Дивідендна дохідність
Наступний дивіденд Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д
Останній дивіденд 0,064113 $ 16.09.26 02.10.26 0,97%
Наступний дивіденд Калькулятор
Розмір дивідендів/акційН/Д
Колишня дата виплати дивідендівН/Д
Дата платежуН/Д
Дивідендна дохідністьН/Д
Останній дивіденд
Розмір дивідендів/акцій0,064113 $
Колишня дата виплати дивідендів16.09.26
Дата платежу02.10.26
Дивідендна дохідність0,97%
Logo de Auckland International Airport Ціна
Auckland International Airport Ціна-

Auckland International Airport Дивідендний календар

Подія День
Остання торгова дата 15 вересня 2026 р.
Колишнє побачення 16 вересня 2026 р.
Дата запису 17 вересня 2026 р.
Дата сплати 2 жовтня 2026 р.

*Дані про дивіденди, підтверджені компанією
Джерело: Auckland International Airport
За підтримки DividendPedia

Історія дивідендів Auckland International Airport

Колишнє побаченняСумаВаріаціяВрожайність
20260,054233 $54,28%0,78%
18.03.260,0542327455 $0,81%
16.09.260,064113 $0,97%
20250,118624 $2,47%1,68%
19.03.250,05686874 $0,79%
17.09.250,0617547015 $0,88%
20240,121623 $226,70%1,69%
19.03.240,06205 $0,82%
18.09.240,059573 $0,88%
20230,037228 $82,34%0,52%
25.09.230,037227994 $0,52%
20190,210746 $4,62%2,64%
20.03.190,105446 $1,40%
03.10.190,1053 $1,25%
20180,201438 $1,33%3,25%
18.03.180,101228 $1,76%
04.10.180,10021 $1,51%
20170,204157 $12,05%3,41%
19.03.170,108694 $1,74%
04.10.170,095463 $1,66%
20160,182204 $32,55%2,90%
22.03.160,076322 $1,32%
28.09.160,105882 $1,56%
20150,137463 $120,29%3,14%
16.03.150,0708 $1,64%
30.09.150,066663 $1,50%
20140,0624 $43,06%1,84%
01.10.140,0624 $1,84%
20130,109583561 $20,47%3,76%
07.03.130,050311167 $1,96%
27.09.130,059272394 $1,82%
20120,090960654 $28,72%4,11%
12.03.120,03767076 $1,79%
28.09.120,053289894 $2,29%
20110,127617508 $65,85%6,84%
10.03.110,052572478 $3,05%
30.09.110,07504503 $3,73%
20100,076948436 $3,60%4,52%
10.03.100,03233216 $1,99%
01.10.100,037569772 $2,14%
07.10.100,007046504 $0,41%
20090,074273 $7,45%4,74%
05.03.090,032764 $2,28%
11.10.090,041509 $2,45%
20080,08025 $0,56%4,00%
02.03.080,056009 $2,41%
12.10.080,024241 $1,44%
20070,079807 $2,17%3,08%
08.03.070,037081 $1,60%
08.10.070,042726 $1,49%
20060,081578 $56,54%4,30%
09.03.060,037192 $2,05%
09.10.060,044386 $2,24%
20050,187728 $162,74%8,46%
10.03.050,039073 $1,79%
25.07.050,10283 $4,51%
10.10.050,045825 $2,09%
20040,07145 $17,36%4,18%
14.03.040,026095 $1,64%
11.10.040,045355 $2,48%
20030,060879 $62,97%4,10%
16.03.030,026289 $1,91%
03.10.030,03459 $2,17%
20020,037357 $20,00%3,68%
17.03.020,016603 $1,66%
04.10.020,020754 $2,02%
20010,031131 $3,78%
18.03.010,013836 $1,64%
28.09.010,017295 $2,16%

Auckland International Airport Аналіз дивідендів

Урожайність в минулому році
1,68%
0/3
Зростання в минулому році
-2,47%
0/3
Роки поспіль платять
4
0/3
Дохідність за останні 5 років
1,30%
1/3
Зростання за останні 5 років
0,00%
0/3
Кілька років поспіль зростаючі дивіденди
0
0/3
Дохідність за останні 10 років
2,30%
2/3
Зростання за останні 10 років
-1,46%
0/3
Коефіцієнт виплат
340,41%
0/3
Підсумковий рахунок
3/27

Auckland International Airport FAQ

Auckland International Airport ще не оголосила наступний дивіденд. Останній дивіденд становив 0,064113 $ на акцію.

Auckland International Airport ще не оголосила наступну дату виплати. Останній дивіденд було виплачено 2 жовтня 2026 р. акціонерам, які володіли акціями до 16 вересня 2026 р..

Останній дивіденд Auckland International Airport становив 0,064113 $ на акцію і був виплачений 2 жовтня 2026 р..

Виплати дивідендів Auckland International Airport здійснюються за піврічним циклом, у місяцях вересня та березня.

З точки зору дохідності від дивідендів, Auckland International Airport (AIA) мала 1,68% за останній рік, з середнім показником 1,30% за останні п'ять років і 2,30% за останнє десятиліття.

Auckland International Airport представляє показник виплат у 340,41%, що перевищує поріг у 100% і викликає сумніви щодо його стійкості.

Auckland International Airport нещодавно не реєстрував збільшення виплат дивідендів.