Дивіденди для Japan Tobacco у 2026 році (Оновлено)
Japan Tobacco logo
Japan Tobacco
Ціна 6 890,00JPY
-90,00 (-1,29%)
Дивідендна дохідність 3,90%
Коефіцієнт виплат 79,25%
Зростання дивідендів 1 років
ISIN JP3726800000
Тикер 2914
Сектор Consumer Defensive
Промисловість Tobacco
Індекс NIKKEI225
Оновлено: 24 серп. 2026 р., 06:30:00 (UTC)

Japan Tobacco Дивіденди

Час для наступного дивіденду:
00 D
:
00 H
:
00 M
:
00 S
Підтверджено.
Калькулятор
Розмір дивідендів/акцій Колишня дата виплати дивідендів Дата платежу Дивідендна дохідність
Наступний дивіденд 136 ¥ 29.06.26 01.09.26 2,26%
0,03%
Останній дивіденд 130 ¥ 29.12.25 26.03.26 2,29%
Logo de Japan Tobacco Ціна
Japan Tobacco Ціна-

Japan Tobacco Дивідендний календар

Подія День
Остання торгова дата 26 червня 2026 р.
Колишнє побачення 29 червня 2026 р.
Дата запису 30 червня 2026 р.
Дата сплати 1 вересня 2026 р.

*Дані про дивіденди, підтверджені компанією
Джерело: Japan Tobacco
За підтримки

Історія дивідендів Japan Tobacco

Колишнє побаченняСумаВаріаціяВрожайність
2026136 ¥ 41,88% 2,26%
29.06.26136 ¥2,26%
2025234 ¥ 20,62% 4,74%
29.12.2513 ¥2,29%
27.06.25104 ¥2,47%
2024194 ¥ 0,00% 4,59%
27.12.2497 ¥2,37%
27.06.2497 ¥2,22%
2023194 ¥ 3,19% 5,78%
28.12.231 ¥2,77%
29.06.2394 ¥3,03%
2022188 ¥ 34,29% 7,49%
29.12.22113 ¥4,22%
29.06.2275 ¥3,20%
202114 ¥ 9,09% 6,32%
29.12.2175 ¥3,24%
29.06.2165 ¥3,07%
2020154 ¥ 0,00% 7,51%
30.12.2077 ¥3,66%
29.06.2077 ¥3,86%
2019154 ¥ 2,67% 6,32%
27.12.1977 ¥3,14%
26.06.1977 ¥3,18%
201815 ¥ 7,14% 5,40%
26.12.1875 ¥2,99%
27.06.1875 ¥2,46%
201714 ¥ 7,69% 3,63%
27.12.177 ¥1,92%
28.06.177 ¥1,72%
201613 ¥ 10,17% 3,26%
28.12.1666 ¥1,72%
28.06.1664 ¥1,54%
2015118 ¥ 21,33% 2,67%
28.12.1564 ¥1,45%
26.06.1554 ¥1,22%
201415 ¥ 78,57% 4,46%
26.12.145 ¥1,48%
26.09.145 ¥1,40%
27.03.145 ¥1,59%
201384 ¥ 40,00% 2,54%
26.09.1346 ¥1,28%
27.03.1338 ¥1,26%
20126 ¥ 50,00% 2,59%
26.09.123 ¥1,31%
28.03.123 ¥1,28%
20114 ¥ 37,93% 2,42%
28.09.112 ¥1,12%
29.03.112 ¥1,32%
201029 ¥ 3,57% 1,86%
28.09.1014 ¥1,00%
29.03.1015 ¥0,87%
200928 ¥ 7,69% 1,94%
25.09.0914 ¥0,91%
26.03.0914 ¥1,04%
200826 ¥ 18,18% 1,09%
25.09.0813 ¥0,61%
26.03.0813 ¥0,49%
200722 ¥ 22,22% 0,75%
25.09.0711 ¥0,36%
27.03.0711 ¥0,39%
200618 ¥ 20,00% 0,82%
26.09.069 ¥0,40%
28.03.069 ¥0,42%
200515 ¥ 50,00% 1,01%
27.09.057 ¥0,41%
28.03.058 ¥0,63%
20041 ¥ 9,09% 1,18%
27.09.045 ¥0,55%
26.03.045 ¥0,65%
200311 ¥ 37,50% 1,52%
25.09.035 ¥0,69%
26.03.036 ¥0,84%
20028 ¥ 5,88% 1,01%
25.09.024 ¥0,50%
26.03.024 ¥0,51%
20018,5 ¥ 6,25% 1,03%
25.09.014 ¥0,48%
27.03.014,5 ¥0,55%
20008 ¥1,00%
26.09.003,5 ¥0,42%
28.03.004,5 ¥0,59%

Japan Tobacco Аналіз дивідендів

Урожайність в минулому році
4,74%
2/3
Зростання в минулому році
20,62%
3/3
Роки поспіль платять
27
2/3
Дохідність за останні 5 років
5,78%
3/3
Зростання за останні 5 років
8,73%
3/3
Кілька років поспіль зростаючі дивіденди
1
0/3
Дохідність за останні 10 років
5,50%
3/3
Зростання за останні 10 років
7,09%
3/3
Коефіцієнт виплат
83,25%
1/3
Підсумковий рахунок
20/27

Japan Tobacco FAQ

Japan Tobacco (2914) запланувала дивіденд у розмірі 136 ¥ на акцію, відображаючи дохідність 2,26%.

1 вересня 2026 р. була встановлена Japan Tobacco для виплати дивідендів у розмірі 136 ¥ за акцію, при цьому 26 червня 2026 р. є останнім днем для торгівлі акціями та кваліфікації для отримання дивіденду.

Japan Tobacco надав своїм акціонерам 130 ¥ на акцію як дивіденд 26 березня 2026 р., з дохідністю дивідендів 2,29%.

Для інвесторів у Japan Tobacco дивіденди виплачуються у місяцях червня та грудня на піврічній основі.

Дохідність від дивідендів Japan Tobacco (2914) за останній рік становила 4,74%, з середнім показником 5,78% за останні п'ять років і 5,50% за останні десять років.

Для останнього фінансового року, Japan Tobacco повідомила про показник виплати дивідендів 83,25%, демонструючи, що прибутки достатні для виплати дивіденду.

На даний час Japan Tobacco не збільшує свої дивіденди.