T-Mobile US logo
T-Mobile US
Prijs 166,45USD
▲ 1,02 (0,62%)
Dividendrendement 2,83%
Uitbetalingsratio 41,21%
Dividendgroei 2 jaren
ISIN US8725901040
Ticker TMUS
Sector Communication Services
Industrie Telecom Services
Index S&P 500
Bijgewerkt: 28 sep. 2026 20:00:00 (UTC)

T-Mobile US Dividenden

Tijd voor het volgende dividend:
00 D
:
00 H
:
00 M
:
00 S
Bevestigd
Rekenmachine
Dividend/aandeel Ex-dividend datum Betaaldatum Dividendrendement
Volgende dividend $1,17 25-11-2026 10-12-2026 0,76%
0,20%
Laatste dividend $1,02 28-08-2026 10-09-2026 0,56%
Volgende dividend Rekenmachine
Dividend/aandeel$1,17
Ex-dividend datum25-11-2026
Betaaldatum10-12-2026
Dividendrendement0,76%
0,20%
Laatste dividend
Dividend/aandeel$1,02
Ex-dividend datum28-08-2026
Betaaldatum10-09-2026
Dividendrendement0,56%
Logo de T-Mobile US Prijs
T-Mobile US Prijs-

T-Mobile US Dividendkalender

Evenement Dag
Laatste handelsdatum 24 november 2026
Ex-datum 25 november 2026
Registratiedatum 25 november 2026
Betaalbare datum 10 december 2026

*Dividendgegevens bevestigd door het bedrijf
Bron: T-Mobile US
Aangedreven door DividendPedia

T-Mobile US dividendgeschiedenis

Ex-DateBedragVariatieOpbrengst
2026$3,0616,39%1,57%
27-02-2026$1,020,47%
29-05-2026$1,020,54%
28-08-2026$1,020,56%
2025$3,6629,33%1,51%
28-02-2025$0,880,33%
30-05-2025$0,880,36%
29-08-2025$0,880,35%
26-11-2025$1,020,49%
2024$2,83335,38%1,45%
29-02-2024$0,650,40%
31-05-2024$0,650,37%
30-08-2024$0,650,33%
27-11-2024$0,880,36%
2023$0,650,43%
30-11-2023$0,650,43%

T-Mobile US Dividendanalyse

Opbrengst vorig jaar
1,51%
1/3
Groei vorig jaar
29,33%
3/3
Jaren op rij betalen
4
0/3
Rendement Laatste 5 jaar
0,00%
0/3
Groei laatste 5 jaar
0,00%
0/3
Opeenvolgende jaren van stijgende dividenden
2
0/3
Rendement laatste 10 jaar
0,00%
0/3
Groei laatste 10 jaar
0,00%
0/3
Uitbetalingsratio
16,22%
1/3
Eindscore
5/27

T-Mobile US FAQ

Een dividend van $1,17 per aandeel zal worden toegekend aan de aandeelhouders van T-Mobile US (TMUS), met een rendement van 0,76%.

Voor aandeelhouders van T-Mobile US is de 10 december 2026 de aangewezen dag om $1,17 per aandeel te ontvangen, zolang ze hun aandelen hebben aangehouden tot de 25 november 2026.

Op 10 september 2026, betaalde T-Mobile US een dividend van $1,02 per aandeel aan haar aandeelhouders.

T-Mobile US volgt een kwartaaldividenduitbetalingschema, en distribueert in november, augustus, mei en februari.

Voor het meest recente jaar heeft T-Mobile US een dividendrendement van 1,51% behaald.

Gedurende het laatste boekjaar registreerde T-Mobile US een uitkeringsratio van 16,22%, wat aangeeft dat de winsten voldoende zijn om de dividenden te dekken.

Gedurende 4 jaar heeft T-Mobile US een constante groei in haar dividenden onderhouden voor 2 jaar. De dividendgroei in het laatste jaar was 29,33%.